אודות 361°

המותג 361° הוא מותג סיני בינלאומי המתמחה בייצור ושיווק נעלי ריצה וכדורסל מקצועיות, לצד ביגוד וציוד ספורט נוסף, המותג נוסד בשנת 2003 וכיום הוא פועל ביותר מ-70 מדינות ברחבי העולם.

המותג זכה להכרה רחבה בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והעיצובים החדשניים שלו, והוא מציע מגוון רחב של מוצרים המתאימים לספורטאים מקצועיים וחובבנים כאחד.

 

האתר המסחרי של 361° בישראל מציע למשתמשים חווית קנייה מקוונת נוחה ומתקדמת. באתר ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי ריצה וכדורסל, המתוכננות לספק ביצועים גבוהים ונוחות מרבית. הנעליים של 361° מתאפיינות בטכנולוגיות מתקדמות כמו מערכת בולמי זעזועים, אחיזה משופרת וקלילות, אשר משפרות את ביצועי הרצים והכדורסלנים.

ב-361° אנחנו מחויבים לערכים של מצוינות, יצירתיות וחדשנות. צוות המומחים של המותג עובד ללא לאות כדי לפתח מוצרים שמשלבים בין מחקר מדעי מתקדם וטכנולוגיות מתקדמות, כמו טכנולוגיית QU!KFOAM הבלעדית המספקת בלימת זעזועים מיטבית ונוחות מרבית.

 

האתר מציע שירותי משלוחים מהירים לכל רחבי הארץ ותמיכה מקוונת ללקוחות בכל שלב של תהליך הקנייה ומהווה כתובת אידיאלית לכל מי שמחפש נעלי ספורט מקצועיות איכותיות ומתקדמות, עם דגש על נעלי ריצה וכדורסל. האתר מספק חווית קנייה איכותית ושירות מעולה ללקוחותיו, תוך הקפדה על חדשנות ואיכות בלתי מתפשרת.

 

החזון שלנו הוא להעניק לכל ספורטאי, מקצועי או חובב, את הכלים הדרושים לו להשגת המטרות שלו ולחוויית ספורט מיטבית. אנחנו מאמינים בשילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב חדשני ואיכות בלתי מתפשרת, כדי ליצור מוצרים שמשפרים את הביצועים ומשדרגים את הנוחות.

 

בנוסף למוצרים האיכותיים, אנחנו גאים לקחת חלק בקהילה העולמית על ידי תמיכה בספורטאים ובאירועי ספורט, ולקדם אורח חיים בריא ופעיל. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת 361° וליהנות ממוצרים המשלבים ביצועים גבוהים ועיצוב מרשים, ולהרגיש את ההבדל בכל צעד וצעד.