המותג 361° הוא מותג בינלאומי המתמחה בייצור ושיווק נעלי ריצה וכדורסל מקצועיות, לצד ביגוד וציוד ספורט נוסף, המותג נוסד בשנת 2003 וכיום הוא פועל ביותר מ-70 מדינות ברחבי העולם.
המותג זכה להכרה רחבה בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והעיצובים החדשניים שלו, והוא מציע מגוון רחב של מוצרים המתאימים לספורטאים מקצועיים וחובבנים כאחד.
 
האתר המסחרי של 361° בישראל מציע למשתמשים חווית קנייה מקוונת נוחה ומתקדמת. באתר ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי ריצה וכדורסל, המתוכננות לספק ביצועים גבוהים ונוחות מרבית. הנעליים של 361° מתאפיינות בטכנולוגיות מתקדמות כמו מערכת בולמי זעזועים, אחיזה משופרת וקלילות, אשר משפרות את ביצועי הרצים והכדורסלנים.
ב-361° אנחנו מחויבים לערכים של מצוינות, יצירתיות וחדשנות. צוות המומחים של המותג עובד ללא לאות כדי לפתח מוצרים שמשלבים בין מחקר מדעי מתקדם וטכנולוגיות מתקדמות, כמו טכנולוגיית QU!KFOAM הבלעדית המספקת בלימת זעזועים מיטבית ונוחות מרבית.
 
האתר מציע שירותי משלוחים מהירים לכל רחבי הארץ ותמיכה מקוונת ללקוחות בכל שלב של תהליך הקנייה ומהווה כתובת אידיאלית לכל מי שמחפש נעלי ספורט מקצועיות איכותיות ומתקדמות, עם דגש על נעלי ריצה וכדורסל. האתר מספק חווית קנייה איכותית ושירות מעולה ללקוחותיו, תוך הקפדה על חדשנות ואיכות בלתי מתפשרת.
 
החזון שלנו הוא להעניק לכל ספורטאי, מקצועי או חובב, את הכלים הדרושים לו להשגת המטרות שלו ולחוויית ספורט מיטבית. אנחנו מאמינים בשילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב חדשני ואיכות בלתי מתפשרת, כדי ליצור מוצרים שמשפרים את הביצועים ומשדרגים את הנוחות.
 
בנוסף למוצרים האיכותיים, אנחנו גאים לקחת חלק בקהילה העולמית על ידי תמיכה בספורטאים ובאירועי ספורט, ולקדם אורח חיים בריא ופעיל. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת 361° וליהנות ממוצרים המשלבים ביצועים גבוהים ועיצוב מרשים, ולהרגיש את ההבדל בכל צעד וצעד.

ONE DEGREE BEYOND

המותג שלנו משגשג ומצליח מעל הציפיות,להעז מעלה אחת מעבר לרגיל, ולהרחיק את הגבולות!. אנחנו הולכים באופן עקבי על ההישג הנוסף, מספקים משהו באמת יוצא דופן ומספקים ללקוחות שלנו יתרון שאין שני לו.

אנו מאפשרים לאנשים לחיות חיים מלאים יותר.

אנחנו מותג בגדי ספורט עולמי, עם השורשים שלנו בעיצוב ובחדשנות של נעלי ספורט ביצועיות ואופנה. הקולקציות הייחודיות שלנו נותנות מענה לאורח חיים פעיל ולעיסוקים אתלטיים, מהזירות התחרותיות ביותר ועד למדרכות ברחבי העולם. באמצעות חדשנות מתמדת, עיצוב חכם וחשיבה סקרנית, אנו שואפים לאיכות וערך בכל מה שאנו עושים. אנו מייצגים את כל האזרחים הפעילים והנלהבים של קהילה גלובלית אחת המאוחדים באמונה משותפת אחת כי בריאות נותנת לנו יותר לחיים.

קיבלנו השראה מספורטאים

עוצב על ידי ספורטאים ועבור ספורטאים. הפילוסופיה מאחורי נעלי הספורט עטורי הפרסים שלנו, היא המסירות שלנו לעבוד בשיתוף פעולה עם הספורטאים והמהנדסים שלנו. יחד, אנו נחושים לבנות את נעל האתלטיקה הביצועית הטובה ביותר.

בונים קהילה

אנחנו מאמינים שזה מעבר!
גם הציפיות מעודדות אותנו
לעשות את חלקנו כדי לבנות עולם טוב יותר!